مهر, 1397 بدون نظر اخبار جشنواره

به نقل از روابط عمومی جشنواره استانی شکوفا در 10 الی 12 بهمن ماه در بیرجند برگزار می گردد. زرگری دبیر اجرایی جشنواره شکوفا در جلسه ی هم اندیشی که به همین منظور انجام شد گفت: جشنواره شکوفا در 8 رشته: نجوم، رباتیک، نانوشیمی، زیست فناوری، شهر ریاضی، دنیای دیجیتال، کارآفرینی، بازی های رایانه ای و در 30 لیگ در گروه های سنی 6 الی 29 سال یرگزار می گردد. وی هدف از برگزاری جشنواره را پویایی علمی و نشاط اجتماعی در میان نوجوانان و جوانان دانست و گفت شکوفا برنامه ایست که سنت هایی نیکو چون: هم زیستی اجتماعی، مشارکت، همفکری و هم اندیشی تقویت می گردند و شاخص هایی این چنین لطیف در فضا های گسترده شهری کم رنگ نشوند.
دبیر اجرایی جشنواره شکوفا عنوان کرد برنامه های جانبی متعددی از جمله: برپایی نمایشگاه، جنگ شادی، کارگاه ها و ورکشاپ های آموزشی، مسابقه، بخش کودک و نوجوان و… برای این جشنواره در نظر گرفته شده است.
زرگری زمان برگزاری جشنواره شکوفا را تشریح کرد؛ 10 الی 12 بهمن ماه جشنواره شکوفا در بیرجند برگزار می گردد و علاقمندان می توانند از اول آبان ماه از طریق سایت جشنواره به نشانی www.shokoofa97.ir اقدام به ثبت نام نمایند.
در پایان این جلسه زرگری از کلیه همشهریان ، علاقمندان و صاحبان ایده دعوت کرد تا با دبیرخانه جشنواره همکاری داشته باشند و در هر چه باشکوه تر برگزار شدن این رویداد استان همکاری نمایند.
گفتنی است جشنواره شکوفا در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان به ریاست استاندار در 19/04/97 تصویب شده است.